Zainwestuj w Luksusowy apartamentowiec w sercu Zakopanego. Gwarancja zysku!

O inwestycji

Apartamenty Antalovy Zakopane to idealna opcja dla osób szukających luksusu w zimowej stolicy Tatr. Powierzchnia użytkowa całego obiektu wynosi 1 770 m2. w którym znajdować będą się apartamenty o powierzchni 25 do 58 m2.

Do dyspozycji dla wszystkich mieszkańców będzie narciarnia, w której w okresie letnim będzie można przechowywać wózki czy rowery.

 

Gwarantowane 7% zysku z inwestycji:

 

Zakup apartamentu jest świetną inwestycją dla każdego kto szuka pewnego zwrotu, przy minimalnym zaangażowaniu czasowym ze strony kupującego. Gwarantowane 7% zysku z inwestycji w skali roku. Wynajmem apartamentu, zajmie się profesjonalna i doświadczona firma

Zadaj o swoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno!

Mieszkając w Apartamentach Antalovy Zakopane będzie można się zrelaksować w ponad 75m2 strefie SPA, w której w skład będzie wchodziły dwie sauny i jacuzzi. Dla osób, które dbają o formę nawet na urlopie, przygotowany będzie sprzęt do ćwiczeń i strefa z leżakami, a to wszystko w otoczeniu gór.

 

Rodziny, które będą spędzały wymarzony urlop z dziećmi, będą mogły skorzystać z oferty zakopiańskiego Aqua Parku, który mieści się dosłownie naprzeciwko Apartamentowca. Bogata oferta basenów i zjeżdżalni usatysfakcjonuje nie tylko dzieci ale również dorosłych. Oprócz tego odwiedzając Aqua Park warto wejść na taras widokowy by podziwiać panoramę Tatr, a przy okazji można skorzystać z oferty kręgielni czy Sali zabaw dla dzieci.

Lokalizacja

Apartamenty Antalovy Zakopane to nowoczesny apartamentowiec, zlokalizowany w samym sercu Zakopanego. Wszystkie atrakcje Zakopanego są na wyciągnięcie ręki.

 

Dzięki centralnej lokalizacji, w każdy zakątek miasta można dojść spacerem. Dodatkowo apartament znajduję się w otoczeniu gór i zachwycającego potoku Bystra – gwarantuje to 100 % odpoczynek, ciszę i spokój.

Osoby, które na co dzień nie jeżdżą samochodem będą mogły skorzystać dworca PKP, do którego można dojść w niecałe 5 minut.

Apartamenty

Wordpress Table Plugin
Wordpress Table Plugin
Wordpress Table Plugin

2 piętro

Wordpress Table Plugin

3 piętro

Wordpress Table Plugin

4 piętro

Wordpress Table Plugin

Galeria wnętrz

Kontakt

Chcesz się dowiedzieć więcej o inwestycji skontaktuj się z nami

1 + 11 =

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA

Inwestuj w Zakopanem
ul. Jagiellońska 35
34-500 Zakopane